GOLF

LykiaLinks Antalya

 

Alabildiğine uzanan yemyeşil çimler ve hemen ardında Akdeniz’in insanı baştan çıkaran maviliği… Ilık, yumuşacık birhava… Evet, burada kusursuz bir golf keyfi için tek eksiğiniz uğurlu sopanız!

Türkiye ve Akdeniz için pek çok ‘ilk’i bünyesinde barındıran LykiaLinks Antalya, size alışılmışın ötesinde ayrıcalıklar sunarken golf tutkunuza mükemmel bir evsahibi oluyor. Zorlaştırıcı ve ödüllendirici bir golf deneyimi için, doğal arazinin ve dokunun avantajından yararlanarak tasarlanmış profesyonel kalitede bir links golf alanı olan LykiaLinks Antalya, deniz kenarındaki konumuyla size dağlara ve dalgalara karşı sınırsız bir golf deneyimi yaşatıyor. Avrupa’nın en iyi 100 golf sahasından biri olan LykiaLinks, 80 hektarlık bir arazi üzerine kurulu… Oyun sırasında arazinin her köşesinden Akdeniz’in büyüleyici mavisi size göz kırpıyor.

18 delikli, 6950m uzunluğundaki, 72 Par’lık LykiaLinks Antalya size links sahaların verdiği heyecanı ve keyfi yaşatmak için ödüllü Amerikalı golf mimarı Perry O. Dye tarafından tasarlandı.

İster yeni başlayan bir golfçü olun, ister golf senelerdir hayatınızın bir parçası olsun LykiaLinks Antalya size hayalinizdeki golf deneyimini yaşatacak.

Saha avantajınızı kullanın!

LykiaLinks Antalya’da sizi bir golf yıldızı yapacak her şey var. Dağların zirvelerine hakim müthiş bir manzara, heyecan verici serin rüzgarlar ve siz!

Kıyı çizgisi boyunca kum tepeleri içerisine yerleştirilmiş dört delikte becerinizi sınamaya var mısınız? Ya 17. delikteki küçük green’e ve hakim rüzgara karşı veya sağında boş bir alan ile solunda tümsekler bulunan ve kaplumbağa sırtı green’e sahip 18. deliğin stadyum-stili finişine meydan okumaya?

İskoç stili ‘punch and run’ vuruşlarını gerektiren bir rekabet ortamı sunan sahadaki desenli fairway’ler, British Open turnuvalarına ev sahipliği yapan İskoçya’daki ünlü sahalardan ilham alır. Bir dizi pot bunker, green’leri korur ve fairway üzerinde yer değiştirmeyi gerekli kılar. Golf Club, 2500 metrekarelik bir alanı kapsar. Aynı zamanda en son golf aksesuarları ile kıyafetlerin sunulduğu Proshop ile özel bir restoran ve bar da golf keyfinizi eksiksiz kılmak için sizi bekliyor.

Factsheet içi tıklayınız.